Ankara Çiğdem Temsilciliği

Hakkımızda

Bankacılık ve finans sektöründen Emlak ve Gayrimenkul sektörüne uzanan çizgi …

TURYAP ÇİĞDEM / ÇANKAYA Temsilciği olarak Emlak ve Gayrimenkul hizmetlerinde faaliyetlerde bulunuyor ve müşterilerimize bu alanda hizmetler sunuyoruz.

Ülkemizin Emlak ve Gayrimenkul markası olan TURYAP bünyesinde olmanın güveni ve kalitesiyle çalışıyoruz.

Ekibimiz ; Finans,Banka ve Özel sektör deneyimleriyle nitelikli hizmet ve çalışmalarıyla müşterilerimizin ihtiyacı olan mal ve hizmetleri sunmak için yeterli bilgi ve enformasyon eğitimini tamamına sahip ve üniversite lisans eğitimini tamamlamış profesyonellerden oluşmaktadır.

Gayrimenkul Ürünlerde ;

EV  /  VİLLA  /  ARSA  /  TARLA  / TİCARİ ÜRÜNLER - FABRİKA - İŞYERİ  ürünlerini

ALIM - SATIM - KİRALAMA - PROJE ve DİJİTAL DEĞERLEME / RAPORLAMA  hizmet ve çalışmalarını doğru bilgi ve analizler sonucunda yapıyor 

ve ülkemizin doğrudan satış kanalları olan tüm dijital web platformları ve uygulamarında müşterilerimizin sözleşmeli ilanlarını yayınlayarak hassasiyetle alıcı ve satıcı arasında mukaveleye dayalı buluşturmalar, vekalet yoluyla doğrudan çalışmalarla her iki tarafın da faydasını sağlamak ve korumak adına hassasiyetle faaliyet gösteriyoruz.

Tüm bu hizmet ve işler için sizinle el sıkışmaktan ve birlikte doğru işler yapmaktan memnuniyet duyuyoruz.

  • •Bu vesileyle, ülke çapında gayrimenkul ile ilgili ihtiyacınız olan her türlü hizmeti sunmaya hazır olduğumuzu arz ederiz.
  • Siz kıymetli dostalrımızı,komşularımızı,müşterilerimizi,vatandaşlarımızı Atrium İş Merkezi’ndeki ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız.

Teşekkürler

 

TEMSİLCİ

GAYRİMENKUL UZMANI

GAYRİMENKUL UZMANI

05321353375

GAYRİMENKUL UZMANI

05307038680

En Yeni İlanlar

Tüm İlanları Göster