Franchise
Franchise

1985 yılında kurulan Turyap, 300'e yakın yurtiçi ve yurtdışı temsilciliği ve 2000'ne yakın çalışanıyla gayrimenkul sektörünün en köklü ve yaygın organizasyonudur. Gayrimenkul danışmanlığını batıdaki gibi saygın ve popüler bir meslek olarak tanınmasını sağlayan Turyap, bu markayla ofis açanları seçkin bir kimlik sahibi yapmaktadır.

Temsilcilik Başvuru Formu


Turyap Know-How'ı

Turyap Temsilcileri, işe başlarken kuruluş yeri ve ofis seçimi, tabela, dış giydirme, ofis dekorasyonu, çalışanlarının organizasyonu gibi konularda Turyap'ın danışmanlığından, bilgi, teşvik ve deneyiminden yararlanırlar. En zor dönem olan kuruluşta, acemiliğin getirebileceği hatalardan uzak kalır ve hızlı ilerleme imkanı bulurlar.

Sıkı bir eğitim

Yeni danışmanlara emlak pazarlama, değerleme (ekspertiz), tapu ve imar bilgilerinin yanı sıra müşteriyle iletişim ve deneyimlerden oluşan önemli bilgiler aktarılıyor. Bu eğitimlerle temsilcilerin tam donanımlı olarak mesleğe başlamaları sağlanıyor. Eğitimler daha sonra da periyodik olarak devam ediyor.

Turyap Özel Projeler Ofisiyle büyük projelere katılım

Turyap Özel Projeler Ofisi, nitelik ve büyüklükleri nedeniyle Turyap temsilcilerinin tek başlarına üstlenemeyecekleri projeleri üstlenmek üzere oluşturulmuştur. Turyap temsilcileri, pazarlaması özel bir bilgi birikimi ve mali güç gerektiren büyük kapsamlı konut projeleri, plazalar, alışveriş merkezleri gibi yapıların pazarlamasını üstlenmek için özel projeler ofisini yardıma çağırabilirler.

Ayrıca Özel Projeler Ofisi kendi üstlendiği projelerin yerel pazarlaması için bölgedeki Turyap temsilcilerini görevlendirir. Böylelikle Turyap temsilcileri, tek başlarına üstlenemeyecekleri büyüklükteki projelerin azarlamasını Turyap Genel Müdürlüğü'nün desteğiyle üstlenebilirler.

Turyap.com.tr ve web sitesi desteği

Turyap temsilcileri portföylerini Türkiye'nin en çok ziyaret edilen emlak sitelerinden biri olan turyap.com.tr'de ücretsiz olarak yayınlayabilir. Ayrıca, başka emlak sitelerine ayrıcalıklı üyelik koşullarından yararlanabilirler.

Açılan ofis, özel bir şifreyle Turyap'ın web sitesine bağlanıyor; binlerce satılık/kiralık portföye erişimi gerçekleştiriliyor. Turyap temsilcileri, herhangi bir ildeki konut-arsa-iş yeri kayıtlarına bu site üzerinden ulaşarak müşterilerine ihtiyacı olan gayrimenkulleri sunabiliyor.

Kuruluş malzemeleri Turyap'tan

Turyap temsilcileri, kartvizit, kimlik kartı, yaka kartı, rozet, satılık/kiralık afişleri, sözleşme, yer gösterme belgesi ve daha bir çok malzemeyi kuruluşta ücretsiz alırlar. Ofislerini açtıkları ilk gün her şeyleri hazırdır.

Zincir ofis açma imkanı

Turyap temsilcileri, fırsat gördükleri bölgelere yeni ofisler açarak kendi zincirlerini oluşturabilirler. Bunu yaparken indirimli katılım ücretlerinden yararlanırlar.

ISO 9001:2008 kalite belgesiyle hizmet

Turyap ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir. Bu belge, temsilcileri de içine alan tüm sistemin çalışma ve hizmet kalitesi değerlendirilerek verilmektedir. Her yeni Turyap temsilcisi bu kalite çemberinin bir halkası haline gelir.

Franchise'da en düşük katılım payı

Turyap kendi markasının ve bilgi birikiminin sahibidir. Dolayısıyla her yeni temsilci için yabancı marka sahiplerine pay ödemek zorunda değildir. Bu sayede katılım ücreti düşüktür.

Yaygın ve tanınmış bir marka

Turyap temsilcileri, işe başlarken marka ve şirket tanıtımına kaynak ve zaman harcamak zorunda kalmaz, kaynaklarını, portföylerini geliştirmek için kullanırlar.

Tecrübeli temsilcilerin danışmanlığı

İşe yeni başlayan her Turyap temsilcisine aynı bölgeden tecrübeli bir Turyap temsilcisi danışman olarak atanır. Danışman Turyaplar, yeni temsilcilerin uygulamada karşılaşabilecekleri sorunları çözmelerine yardımcı olur ve sorularını yanıtlarlar. Onların Turyap ailesinin kurallarına uyumunu gözleyerek Turyap güvenirliği ve kalitesinin sürekliliğini sağlarlar.

Müzayedelerde pay sahipliği

Turyap, Türkiye'de düzenlenen tüm gayrimenkul müzayedelerinin katılım ve satış başarısı en yüksek olanlarını gerçekleştirmiştir. TOKİ ve TMSF'nin portföylerindeki binlerce gayrimenkul bu müzayedelerde el değiştirmiştir. Turyap Temsilcileri, müzayedelerde satışa sunulan gayrimenkullerin satışında rol alarak gelir elde edebilirler.

Diğer temsilcilerle iş birliği

Aynı bölgedeki Turyap temsilcileri periyodik olarak toplanarak bölgeye ilişkin gelişmeleri gözden geçirir, birbirlerine portföylerini anlatır, bilgi ve deneyimlerini paylaşırlar. Bu toplantılar Turyap temsilcilerinin birlikte hareket ederek yüksek satış ve kazanç rakamlarına ulaşmalarının önemli nedenlerindendir.

Turyap avukatlarının danışmanlığı

Emlak müşavirliği, tapu, imar, kıymetli evrak, sözleşme vb. bir çok alanda hukuki işlemlere taraf olmayı gerektirmektedir. Turyap temsilcileri karşılarına çıkan özellikli hukuki sorunları çözmek için Turyap'ın gayrimenkule ilişkin hukuki konularda uzman avukatlarının danışmanlığından yararlanırlar.

Sınırsız kadro kurma seçeneği

Turyap temsilcileri, ofislerinde diledikleri sayıda gayrimenkul danışmanı çalıştırarak pazarlama kadrolarını genişletebilirler. Çalıştırdıkları kişiler için Genel Müdürlüğe hiç bir bir ödemede bulunmazlar.

Turyap temsilcilik ağı

Turyap 320 temsilciliğiyle Türkiye'nin en yaygın emlak pazarlama ağıdır. Böylece temsilcilerimiz müşterilerinin Türkiye'nin herhangi bir yerine ilişkin taleplerini karşılayabilir.