FERHAT UÇAR

Hakkında

1978 yılında Sivas'ta başlayan Hayat serüvenimin bana ilk öğretisi "mutlu aile ve sıcak yuva kavramı" oldu. Ticari zekası ile bizlere her daim örnek olan babamızın başlattığı yolda, ilk ticari faaliyetim 7 - 8 yaşlarında abimle beraber çekirdek satmak oldu. Sosyal hayatın içinde iletişim temelli çalışmalarımda, ilerleyen dönemlerde giyim ve gıda sektörlerine adım attım.

Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünde eğitimimi tamamladıktan sonra, yeşil ve mavinin yol arkadaşlığı yaptığı Samsun'da vatani görevini ifa ettim. Devamında Gıda, Bilişim ve sağlık sektörlerindeki faaliyetlerimin ardından insana huzur dolu bir ortam gerek düşüncesi ile "AİLE ve YAŞAM" faktörünü kendime anahtar edinip Emlak sektöründe faaliyetlere BAŞLADIM.

4 tatlı evladın babası olarak huzurun güzel bir yuvada, güzel bir yuvanın da huzur bulduğunuz yer olduğuna inanarak sektörde yürüyüşümü devam ediyorum. Atletizm ve masa tenisi oynamanın yanında doğaya yeni ağaçlar kazandırmayı da seviyorum. 
Ben Ferhat Uçar, sizleri dostluk çay içmeye ve projelerimizi görüşmeye bekliyorum sanki Evinizdeki gibi; unutmayın doğru yer huzur bulduğunuz yerdir

İlanları

Toplamda : 16 ilan listelendi.

Müşteri Yorumları

Yorum Yazın