Prime İstanbul projesi yenilenen konsepti Pullman Home Office Beyaz Yakalıları Yeni Bir Kavramla Tanıştırıyor: " Full-man Home Office " 

İçinde yer aldığı bölgenin ağırlıklı olarak iş çevrelerine hitap etmesi dolayısıyla üniteleri home office’e çevrilen projenin satış danışmanlığını TURYAP üstleniyor.

Havaalanına 2 km mesafede yer alan Prime İstanbul, Basın Ekspres’in ‘değişen ve gelişen’ modern yüzü Altın Aks bölgesinde konumlanıyor; lokasyonu itibarıyla Atatürk Havalimanı’na en yakın projelerden biri olarak öne çıkıyor. 

Bu yönüyle, Anadolu şehirlerinden ve yurt dışından İstanbul’a sık gelip giden iş insanlarının ilgisini çekiyor. Otelde kalmak yerine kendi dairesini kullanmak isteyenler için ‘konut’ ve ‘ofis’ ihtiyacına yanıt verecek şekilde yenilenen daireler başta beyaz yakalılar olmak üzere genç, yalnız yaşayan ve yeni evliler tarafından da tercih ediliyor.

İster Evinize Kapanın, İster Dünyaya Açılın;

Prime İstanbul Kompleksi bünyesinde faaliyet gösteren Pullman ve Mercure otellerin tüm olanaklarından faydalanma imkanı sunan projede yaşayanlar için spor, eğlence, ulaşım, yemek, temizlik ve güvenlik gibi konular kolayca çözülüyor.
Yine bünyede yer alan kongre merkezindeki toplantı salonları, fuar ve davet alanları, son teknoloji ekipmanlarla donatılmış ferah fitness salonu, yüzme havuzu, Türk hamamları, buhar banyosu, sauna, güzellik ve bakım terapilerinin uygulandığı Spa alanı, jakuzili ve banyolu özel VIP masaj odaları ile spor merkezi, Türk ve Dünya mutfaklarından en seçkin lezzetlerin sunulduğu restoran ve barlar ayrıcalıklı yaşam faktörünü destekliyor.

Prime İstanbul; Projeden havaalanına (karşılıklı) her yarım saatte bir ücretsiz servis imkanı sağlanıyor.
 
Prime İstanbul; 84 m2'den başlayan dairelerin büyük metrekareli geniş yaşam alanlarına sahip olması. Ev büyüklüğünde ki dairelerde uygulanan düşük aidat bedelleri ile bölge projelerinden ayrışıyor

Lokasyon, fiyat, yatırım özelliği, geniş hacim, hemen teslim ve consierge gibi ‘satın alma’ faktörünü etkileyen birçok özelliğin buluştuğu Prime İstanbul’ da Şimdi; Çalışmaktan Yaşamaya Fırsat Bulamayanlar ALTIN AKS’ta Çalışırken Yaşıyorlar

Farklı ödeme ve kredi olanaklarının uygulandığı proje için Pullman Hotel lobisindeki tanıtım ve satış ofisi ziyaret edilerek, 444 9 811 nolu telefondan ve  www.primeistanbulresidences.com’dan bilgi  alınabilinir.

PRIMEISTANBUL RESIDENCES TURYAP, PRIMEISTANBUL RESIDENCES TURYAP,TURYAP, PRIMEISTANBUL, RESIDENCES TURYAP TURYAP, PRIMEISTANBUL RESIDENCES