Turyap Holding; Emlak Konut kapsamında geliştirilen, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı pörtföylerinin satışları yürütülmektedir.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Bahçekent Emlak Konutları'nda 1+1'den 4+1'e değişen 504 dairenin tamamı 4  ayda satıldı.

3. Havalimanı, 3. Köprü güzergahında olan proje TEM, E-5 ve Kuzey Marmara Otoyolu ile ulaşım kolaylığı sağlayarak yatırımcıların ilgisini çekiyor. Proje içerisinde yer alan çok amaçlı spor tesisleri, botanik bahçeler, biyolojik gölet, çocuk oyun köyleri, piknik alanları gibi pek çok olanağı bir arada bulunduran Bahçekent Emlak Konutları Başakşehir kaliteli yaşamın kapılarını açtı…

Gayrimenkullere teklif almaya devam ediyoruz.

T.C. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı’na ait Kayaşehir Emlak Konutları Başakşehir’de 504 dairenin % 90'nı sahiplerini buldu.

8 ayrı hastane grubu ile Avrupa’nın en büyük şehir hastaneleri ile botanik bahçenin arasında yer alan Emlak Konut Başakşehir Evleri’de 1+1, 2+1, 3+1 ve  4+1 daire alternatifleri bulunuyor.

Kayaşehir Emlak Konutları Başakşehir; Metro durağına 250 metre, Şehir Parkı 500 metre, Sağlık Kent’ e 1 km, Başakşehir Devlet Hastanesine 5 km, İkitelli OSS 6 km, Başakşehir 6 km, İstoç 8 km, Tekstilkent 10 km, Tem Otoyol 11 km, Atatürk havalimanı 18 km uzaklıkta bulunuyor.

Gayrimenkullere teklif almaya devam ediyoruz.

İzmit’in yeni yaşam merkezi, kentsel tasarımıyla öne çıkan Körfezkent 3. Etap Emlak Konut Evleri’nde 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’lerden oluşan 196 adet dairenin %75’i  çok kısa bir sürede sahiplerini buldu..

Yatırıma ve oturuma hazır, tapuları hemen teslim edilecek konutların yer aldığı projede orta öğretim okulları, ticari birimler, camiler kent yaşamının gereksinimleri bir araya getiriyor.

Körfezkent 3 Emlak Konutları, Körfezkent 1. 2. ve 4. Etaplar, Körfez Emlak Konut İlkokulu ve Ortaokulu, Körfez Emlak Konut İmam Hatip Lisesi, Grand Körfez İzmit Hotel, Körfez Devlet Hastanesi ve Çenederesi mesire alanına yakın konumda yer alıyor.

Gayrimenkullere teklif almaya devam ediyoruz.

(0212) 373 13 00
 

MÜZAYEDE İLETİŞİM FORMU
Kamu Proje Hizmetleri TURYAP KAMU PROJE HİZMETLERİ TURYAP,TURYAP, KAMU, PROJE, HİZMETLERİ TURYAP TURYAP KAMU PROJE HİZMETLERİ