KAZAN DA SATILIK YATIRIMLIK ARSA UZAY VE HAV OSB YANI 130.000 M2

Ankara / Kahramankazan / Merkez / Saray Mah.

Satılık Sanayi İmarlı Arsa Arsa 52,000,000 TL 130,000 m²

ANKARA UZAY VE HAVACILIK İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE BİTİŞİK YATIRIMA UYGUN KUPON ARSA
ULAŞIM
Ankara-İstanbul otoyolu kenarında, Kurulacak yeni Demiryolu İstasyonu bitişiğinde, Ankara Lojistik Üssü yanında, Havaalanı (Mürted Meydaı) yanında, OSTİM’e 22 km. uzaklıkta, İvedik OSB’ye 27 km. uzaklıkta, Şehir Merkezi’ne 35 km. uzaklıkta.
Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösterecek sektörlerden bazıları: Madencilik, Kimya, Elektronik ve Yazılım, İleri İmalat Teknololeri, Toplum, Otomtiv, Sağlık, Denizcliik, Gıda, Tarım, Telekomünikasyon, Enerji Ekipmanları. Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi (HAB) projesi:
Kahramankazan sınırlarında ve TUSAŞ’ın yanında 730 hektarlık alanda Savunma Sanayii Müsteşarlığı, Ankara Sanayi Odası ve Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği ile Ankara Valiliği’nin katılımlarıyla kurulan Ankara Uzay ve Havacılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nin amacı, uzay ve havacılık alanlarında yerli sanayiyi desteklemek, yerli ve yabancı firmaları bir araya getirerek sinerji sağlamak, yüksek katma değerli ürünler üretip ihracatı arttırmak Ankara kent merkezinin kuzey batısında şehir merkezine yaklaşık 35 km mesafede ve Ankara - İstanbul otoyolunun kenarında konumlanan bölgenin 400 hektarı sanayi alanı, 100 hektarı Ar-Ge Teknoloji Geliştirme Merkezi, 100 hektarı yeşil alan olarak planlanıyor. Altyapı detay proje çalışmalarına başlanan projenin inşaat çalışmalarının, bu yılın yarısına kadar başlanması hedefleniyor. Şu anda ön talepte bulunan yatırımcı firmalardan ön avansların alındığı kaydedildi. HAB’da 15 bin kişi istihdam edilecek.
HEDEF
Yerli Uzay ve Havacılık Sanayisi’ne kaldıraç olacak yerli ve yabancı firmaların ve yan sanayi firmalarının bölgeye çekilmesini ve entegrasyonunu sağlamakAvrupalı/Amerikalı yatırımcılar ile Ortadoğu/Türk Cumhuriyetleri arasında arayüz oluşturmakSöktörde faaliyet gösteren kümeler, Üniversiteler ve Ar-Ge Merkezleri arasındaki sinerjiyi artırmakKOBİ’lerin sektöre daha çok dahil edilebilmesi için uygun ortam oluşturmak
AYRINTILI BİLGİ İÇİN LÜTFEN ARAYINIZ TURYAP: OĞUZHAN KARABİLGİN 0532 525 50 61

Ana Bilgi

Tapu DurumuMüstakil Parsel
Krediye UygunEvet
Taban İnşaat Alanı0
Kaks (Emsal)
Taks0,50
GabariSerbest
Metrekare Birim fiyati0 TL

Dış Özellikler

Kuyu

Konum

Otobana Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Minibüs Caddesine Yakin

Alt Yapı

Doğalgaz mevcut
Elektrik hattı
Kanalizasyon
Parselli
Projeli(Ruhsatlı)
Sanayi elektrigi
Su Hattı
Telefon Hattı
Yolu Açılmış
Ankara Emek Temsilciliği
Bişkek Cad. (8. Cad.) No:79/2 06510
Çankaya / Bahçelievler
Ankara
90 312-2153803
Oğuzhan Karabilgin
Temsilci
TURYAP Satılık Arsa Sanayi İmarlı Arsa KAZAN DA SATILIK YATIRIMLIK ARSA UZAY VE HAV OSB YANI 130.000 M2 Ankara Kahramankazan Merkez Saray Mah. 52,000,000 TL TURYAP,,kazan,da,satilik,yatirimlik,arsa,uzay,ve,hav,osb,yani,130,000,m2,ankara,kahramankazan,merkez,saray,mah,arsa,sanayi,imarli,arsa,satilik, TURYAP KAZAN DA SATILIK YATIRIMLIK ARSA UZAY VE HAV OSB YANI 130.000 M2 Ankara Kahramankazan Merkez Saray Mah. Arsa Sanayi İmarlı Arsa Satılık