Ver elindekini al yenisini!

Gayrimenkul pazarlama ve aracılık sektöründe 30 yıldan fazla deneyimi bulunan TURYAP, yeni projelerden yer almak isteyen ve elindeki 2. el gayrimenkulünü bir an önce satmayı planlayanlara yönelik emlak takas hizmeti sunmaktadır.

TURYAP Emlak Takas Sistemi’nde, 2. el gayrimenkulün satışı ile yeni projelerdeki konut veya ticari gayrimenkullere kaynak yaratılmaktadır. Yeni konut veya ticari gayrimenkul alımını hızlandıracak bu satış yöntemi ruhsatı alınmış, satışa uygun projelere kolayca uygulanabilmektedir.

Alıcılara ait kat irtifaklı veya iskanlı 2. el konutlar & iş yerleri ve arsalar, TURYAP Emlak Takas Sistemi ile yeni alınmak istenen gayrimenkul için ‘ön ödemeye’ dönüştürülmektedir. TURYAP’ın desteği ile 2. el gayrimenkulün hızlı satış fiyatı belirlenmektedir. Müteahhit firmanın satış ofisinde de, alıcının  yeni alacağı gayrimenkulün bedeli karara bağlanarak Emlak takas protokolü imzalanır, 2. el gayrimenkulün pazarlama süreci başlatılır.

TURYAP Emlak Takas Sistemi ile hem 2. el gayrimenkulün değerinde satışı, hem de projeden yer alınması  kolaylaşmaktadır.

 

1. Takasa verilecek müşteriye ait 2. el gayrimenkulün tapu fotokopisi veya bilgileri istenir.


2. Takasa verilecek gayrimenkul için değer tespiti yapılarak, gayrimenkulün hızlı satış fiyatı belirlenir; bu fiyata ‘Takas Fiyatı’ denir.


3. Müşteri, TURYAP Emlak Takas Sistemi’ne dahil olan gayrimenkul projelerine doğrudan gidebileceği gibi TURYAP’ın temsilcilik ağı ile kendisine yeni gayrimenkul arayışında destek verilir.


4. Müşterinin, Takas Fiyatı’nı kabul etmesi ve TURYAP Emlak Takas Sistemi’ne dahil bir projeden yeni/sıfır gayrimenkul satın almaya karar vermesi ile takas süreci başlatılır.


5. Emlak Takas sisteminde dahil olacak proje geliştiricisi firma, 2. el gayrimenkul sahibi müşteri ve Turyap arasında 3’lü “Emlak Takas Protokolü” düzenlenir.


6. Potansiyel müşterinin 2. el gayrimenkulü için pazarlama ve satış için maksimum 90 gün süre hedeflenir.


7. 2. el gayrimenkule en yakın Turyap Temsilciliği, satış için yetkilendirilir. Emlak gösterme hizmeti bu temsilcilik aracılığı ile gerçekleşir. Takasa verilen gayrimenkullere, pazarlama ve satışta öncelik verilir.


8. Satış sürecinde gayrimenkul müzayedesi, açık teklif alma ve doğrudan satış yöntemleri de uygulanabilir.


9. Satılan 2. el gayrimenkul için ödenecek bedel, müşteri nam ve hesabına, yeni/sıfır gayrimenkul satın alınan müteahhidin hesabına ödenir.


10. TURYAP Emlak Takas Sistemi ile satış/satın alma hızlanır; herkes için kazançlı bir çözüm ekosistemi oluşur.

 

SİZ YENİ EVİNİZİ HAYAL EDİN, BİZ HAYALİNİZİ GERÇEKLEŞTİRELİM

EMLAK TAKAS SİSTEMİNE DAHİL OLAN GAYRİMENKUL GELİŞTİRME FİRMALARI

 

- 24 Gayrimenkul / Yetkili: Serkan Ballı - 0553 806 78 91 / Avrupa Yakası’nda, İkitelli, Halkalı, Küçükçekmece’de projeler yapmaktadır.

- Fer Yapı / Yetkili: Sedat Keser - 0549 772 37 17 / Avrupa Yakası’nda Bomonti’deki iTower ve Merter’deki Parima projeleri Turyap Emlak Takas Sistemi’ne dahildir.

- Nuhoğlu İnşaat / Yetkili: Hülya Uslu – 444 4 616 / Anadolu Yakası’nda Fikirtepe’de proje yapmaktadır.

- NurolGYO / Yetkili: Ülker Afacan Kıdemli Satış Müdürü- 0531 279 11 40 / Nurol Tower (Mecidiyeköy), Nurol Life (Seyrantepe), Nurol Park (Güneşli)

Yetkili: Murat Gürkaya - 0538 541 25 71

-Ege Yapı  / Yetkili Kordonboyu Projesi için Emrah Çetemen - 0532 372 06 26 / Avrupa Yakası Kağıthane'de Kordonboyu, İkitelli'de Batışehir projelerini yürütmektedir.

-Kartalwings / Yetkili: Ezgi Lostar - satış sorumlusu; 0532 349 24 14 /  İstanbul Anadolu Yakası’nda, E-5 ve Kartal sahil yolu arasında bir bölgede hayata geçirilmektedir. www.kartalwings.com

 

 

 

Elindeki gayrimenkulü değerlendirerek yeni bir gayrimenkul satın almak isteyen Müşteri, yeni gayrimenkulü satan Emlak Takas Sistemi’nde yer alan Müteahhit ve TURYAP arasında, takas sürecini başlatacak Emlak Takas Protokolü’nü

“Ver elindekini, al yenisini”

 

444 27 80

EMLAK TAKAS TURYAP Emlak Takas Sistemi. Ver elindekini. Al yenisini... TURYAP,TURYAP, GAYRİMENKUL, ÇÖZÜM MERKEZİ TURYAP TURYAP Emlak Takas Sistemi. Ver elindekini. Al yenisini...