Markalı konut ve iş yeri üreticileri, inşaat şirketleri, müteahhitler tarafından geliştirilen markalı konutlar ve iş yerleri Turyap'ın geliştirdiği ekstra pazarlama teknikleri ile satışa sunulur.

Markalı konut ve iş yerleri ile özellikli arsalar gibi satışı için yoğun tanıtım ve farklı uygulamalar gerektiren portföyler markalı gayrimenkul olarak ele alınır.

Projeye özel pazarlama çalışmaları Turyap Genel Müdürlüğü merkezli koordine edilerek, sadece o projenin pazarlamasını yapmak üzere proje mahallinde kurulan satış/kiralama ofisinde aktif olarak yürütülür. Satışlarda portföye göre müzayede organizasyonu, yazılı teklif alma gibi pazarlama yöntemleri uygulanır.

Satışa yönelik katalog, broşür, poster hazırlanır, basın bültenleri oluşturulur, basın toplantıları, gezi ve piknik türü organizasyonlar düzenlenir. Turyap'ın bilgi bankasındaki potansiyel alıcı/kiracı adaylarına çağrılar yapılır, çeşitli gazete ve dergilerde reklamlar/ilanlar yayınlatılır, kampanyalar Halkla İlişkiler etkinlikleriyle kamuoyuna sunulur.

TURYAP Markalı Gayrimenkuller Sistemi’ne dahil olan Gayrimenkul Geliştirme Firmaları

Prime İstanbul Residences
“Altın aks" olarak adlandırılan İstanbul Basın Ekspres Yolu'nda
1+0, 1+1, 2+1 teslime hazır konutlar ve ofisler
yatırım, kira getirisi avantajı ve takas imkanı ile satışta!
Bilgi İçin Arayanız: 444 9 811
Ofisimizi Ziyaret Ediniz: Yeşilköy Atatürk Havalimanı Karşısı Pullman Otel Lobby
Bilgi Talebinde Bulununuz: info@primeistanbulresidences.com

Prime İstanbul Residences

Prime İstanbul Residences

Yatırım, kira getirisi avantajı ve takas imkanı ile satışta!

Turyap Genel Müdürlük: 19 Mayıs Cad. Doktor İsmet Öztürk Sok. Şişli Plaza Ofis Blokları Blok Kat: C1 Şişli 34360 İstanbul • Tel: 444 27 80 • Faks: (0212) 380 22 90 • iletisim@turyap.com.tr Haylaz |o_o| Robot