Kamu kuruluşlarının ihtiyaç fazlası bina, konut, iş yeri veya arsaları ile kaynak geliştirme projeleri Turyap'ın geliştirdiği ekstra pazarlama teknikleri ile satışa sunulur.

Pazarlama çalışmaları Turyap Temsilcilikleri aracılığı ile desteklenir. Türkiye'nin 317 noktasında bulunan temsilcilik ağı ile Kamu kuruluşlarının ihtiyaç fazlası gayrimenkulleri ile kaynak geliştirme projeleri için yer gösterme hizmeti verilir. Satışlarda portföye göre müzayede organizasyonu, yazılı teklif alma gibi pazarlama yöntemleri uygulanır.

Pazarlamaya yönelik katalog, broşür, basın bültenleri oluşturulur, basın toplantıları organizasyonları düzenlenir. Turyap' ın bilgi bankasındaki potansiyel alıcı adaylarına çağrılar yapılır, çeşitli gazete ve dergilerde reklamlar/ilanlar yayınlatılır, kampanyalar halkla ilişkiler etkinlikleriyle kamuoyuna sunulur.

Müzayede Departmanıyla Bağlantıya Geçin

Gayrimenkul müzayedeleri hakkında bilgi almak için müzayede departmanımızla iletişime geçebilirsiniz:

Gayrimenkul Müzayede Departmanı
E-Posta : muzayede@turyap.com.tr
Telefon : 444 27 80

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
İstanbul / Hoşdere / Bahçekent Emlak Konutları

17 Ocak 2017 Salı Saat 11.00

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
İzmit / Körfez / Körfezkent 3. Etap Emlak Konutları

19 Ocak 2017 Perşembe Saat 11.00

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı
Emlak Konut Başakşehir Evleri Açık Artırması

22 Ocak 2017 Pazar Saat 11.00

Turyap Genel Müdürlük: 19 Mayıs Cad. Doktor İsmet Öztürk Sok. Şişli Plaza Ofis Blokları Blok Kat: C1 Şişli 34360 İstanbul • Tel: 444 27 80 • Faks: (0212) 380 22 90 • iletisim@turyap.com.tr Haylaz |o_o| Robot