Turyap Holding A.Ş.

1985 yılında kurulan Turyap, Turyap Yapı San. ve Tic. A.Ş., Turyap Franchising Emlak Hizmetleri A.Ş. ve Turyap Eğitim Yayın ve Reklamcılık A.Ş. adlı grup şirketlerini 2008'de Turyap Holding çatısı altında toplamıştır.

Turyap Yapı San.ve Tic. A.Ş.

Türkiye'de emlak pazarlama ve aracılık hizmetlerinde ilk franchising organizasyonudur. 316 temsilcilik ve 1.500’e yakıngayrimenkul danışmanı ile pazarlama faaliyeti göstermektedir.

Geliştirdiğimiz gayrimenkul pazarlama yöntemleriyle sayısız gayrimenkul el değiştirmesine öncülük ediyoruz.Kamu, banka, özel kuruluş veya markalı konutları ve ticari projeleri içeren gayrimenkul müzayedeleri düzenliyoruz.

Gayrimenkule dayalı ihtilafların çözüme kavuşmasında, yeni bir hizmet modeli olan Gayrimenkul Çözüm Merkezi’ni hayata geçirdik. İhtilafa konu gayrimenkullerin hızlı, güvenli, gizli ve ekonomik olarak kısa sürede paylaşımını sağlıyoruz.

Turyap Franchising Emlak Hizmetleri A.Ş.

TURYAP 1985 yılından günümüze kadar, emlak pazarlama ve aracılık hizmetlerinde ticaret kanunlarına ve gayrimenkulü ilgilendiren tüm yasalara uygun olarak kendi bilgi birikimini yaratmayı başarmıştır.

Dünyadaki emlak pazarlama ve aracılık hizmetleri franchising modelleri karşısında TURYAP’ın yarattığı sistem, Türkiye koşullarına uygun olarak gelişmiştir. Sistem yenilenen, değişime uyum sağlayan ve sürekli büyüyen bir yapıya sahiptir.Bu yönüyle ülke genelinde çok sayıda temsilciliği ile markalı emlak pazarlama zincirleri arasında lider konumdadır.

TURYAP emlak pazarlama ve aracılık hizmetlerinde yarattığı güç sayesinde yurt içinde ve yurt dışında franchise’ler vermektedir.

Turyap Eğitim Yayın ve Reklamcılık A.Ş.

Turyap iştiraklerinin reklam, tanıtım, online ortamlardaki yayınları ve halkla ilişkiler faaliyetlerini yürütmektedir. Gayrimenkul sektöründe faaliyetler yürüten internet portalları, tv, radyo, gazete ve dergi gibi yayın mecralarına emlak pazarlama ve aracılık alanında ürettiği bilgi birikimini paylaşmaktadır.

Kurulduğu dönemde borsa uzmanlığı, reklamcılık, halkla ilişkiler, barmenlik, krupiyerlik, garsonluk, aşçılık, yabancı dil, yabancılara Türkçe ve astroloji gibi çeşitli eğitimler düzenlemiştir.

Emlak Gazetesi adıyla sektörün ilk seri ilan gazetesini yayınlamıştır. 2.000 yılından itibaren Emlak Pazarı Dergisi olarak yayınlanmaya devam eden bu mecra, internet teknolojilerinin gelişimi ile birlikte www.emlakpazaridergisi.com web sitesi ile yayın hayatını online ortama taşımıştır.

Turyap Genel Müdürlük: 19 Mayıs Cad. Doktor İsmet Öztürk Sok. Şişli Plaza Ofis Blokları Blok Kat: C1 Şişli 34360 İstanbul • Tel: 444 27 80 • Faks: (0212) 380 22 90 • iletisim@turyap.com.tr Haylaz |o_o| Robot